Predstavenstvo informuje

 Milé deti a mládež,

máte menej ako 18 rokov a baví vás hra na dychový nástroj, bicie, spievate, alebo chcete tancovať v mažoretkovom súbore?    

Pokiaľ ste odpovedali áno, tak Združenie dychových hudieb Slovenska s podporou Fondu na podporu umenia, SOZA a Národným osvetovým centrom, ako odborným garantom,  v tomto roku opäť plánuje pre vás usporiadať tradičné tvorivé dielne v Rekreačnom stredisku Tesáre - Nové Mlyny (link tu).

Termín je od 13. do 20. augusta 2022. Bližšie informácie a prihlášku s prílohami nájdete po kliknutí na ikony.

 

prihláška na TVD
       

Pochovávanie basy vo Vištuku

31.01.2013 - Admin

Tradičná fašiangová zábava spojená s pochovávaním basy má vo Vištuku nezameniteľnú atmosféru. Tí, ktorí pravidelne chodia na podujatia Dychovej hudby Vištučanka vedia, že okrem kvalitnej muziky, občerstvenia a tomboly, je sála kultúrneho domu nabitá pozitívnou energiou a humorom.
Príďte aj Vy 9. februára od 19:30 hod „dobiť baterky“ k nám do Kultúrneho domu Vištuk. Nezabudnite si pripraviť masky, lebo v nich ako každý rok budeme o polnoci sprevádzať basu k odpočinku v smútočnom sprievode a najoriginálnejšia bude odmenená.
Vstupné je v predpredaji 6 €, na mieste v deň zábavy 7 €. Lístky si môžete objednať na emailovej adrese vistucanka@vistucanka.sk, alebo na tel. čísle +421 908 307 960. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.vistucanka.sk, alebo osobne u členov DH Vištučanka

spracovala MiMa z FB ZDHS

Generačný čas: 15.373945236206ms, CMS system created by mr.Puetro0