Predstavenstvo informuje

 

25. Stretnutie priateľov dychovky

19.02.2013 - Admin

Tento rok sa konal už 25. ročník plesu Priaznivcov dychovej hudby. Dátum padol na 15. február 2013 a tak ako aj predchádzajúce roky sa konal na bývalom výstavisku Expo Center v Trenčíne. 

Hlavným organizátorom celej akcie bola tento rok DH Bodovanka. Počas piatkovej noci sa na pódiu vystriedalo 5 dychoviek: DH Bodovanka, Drietomanka, Textilanka, Vlčovanka a Mistřiňanka (CZ).

Návštevníkov ako prvá, už pri vstupe vítala svojou hudbou DH Textilanka. Po otváracom ceremoniáli a skončení prvej DH sa na pódiu stretli muzikanti DH Drietomanka. Táto dychovka zúčastneným nielen zahrala, ale zároveň pokrstila svoje nové CD „Rodičom“. Názov CD je odvodený od pesničky Ladislava Husára s rovnomenným názvom. Samozrejme, že kapela nám predstavila skladby z tohto CD aj naživo a neváhala jedno darovať do tomboly.  Ďalším účinkujúcim bol hosť zo susednej Českej republiky Mistřiňanka. Po zahraničnom hosťovi nasledovala medzi zúčastnenými veľmi obľúbená tombola. Tento rok v nej bolo až 61 cien a prvou cenou bol televízor. Po krátkej prestávke teda na rad prišla DH Bodovanka a celý večer ukončila DH Vlčovanka.

Na záver treba dodať, že ples sa ako vždy organizátorom vydaril a veríme, že sa takto stretneme aj o rok aspoň na tak dobrom podujatí, ako bolo to tohtoročné.

                                                                                                                                                                                                                                                       Mária Michálková

 

Pre tých, ktorí si celú atmosféru nemohli vychutnať naživo, prinášame pár fotozáberov, predovšetkým vďaka

Jankovi Jamriškovi:


  

 

 

 

 

 

 

   

  

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Generačný čas: 14.1761302948ms, CMS system created by mr.Puetro0