Predstavenstvo informuje

 

Predstavujeme Vám nášho hlavného ADMINA, tvorcu stránky, ilustrátora loga ZDHS a ZSDH pri jeho dobrovoľnom životnom rozhodnutí vzdať sa osobnej slobody za cenu manželstva.

11.08.2009 - Admin

Dovoľte mi, aby so túto jedinečnú, príležitosť využil k predstaveniu človeka, ktorý má najväčší podiel na tom, ako naša nová stránka vyzerá, na novej podobe staronového loga ZDHS, novej podobe loga ZSDH (Združenie skladateľov dychovej hudby), ktoré vzniklo 25.1, 2009 v Novom meste nad Váhom a chce sa v úzkej spolupráci so ZDHS starať o hudobnú náplň repertoáru spolkov DH ZDHS najmä v ponukách kompozícií slovenských skladateľov a upravovateľov. Náš profesionálny partner, ale aj priateľ, ochotný radca a školiteľ dňa 8.8.2009 zmenil dobrovoľne svoj slobodný stav za stav ktorému sa sa sporadicky vraví, manželský (nie neslobodný, ale s potrebou chápať aj svojho slobodne prijatého partnera s vlastným miestečkom na slnku životných dní oboch.) Boli sme samozrejme pri tom. Pre pripomenutie, komuže to urobil tú peknú stránku, sme priviedli aj muziku a nie hneď nejakú, ale čerstvý spolok ZDHS dychovú hudbu Lieskovanku, ktorej sa chceme aj takto poďakovať za absolútne pochopenie a ochotu.

Ženích a nevesta sa tvária šťastne a spokojne a my im môžeme iba popriať aby im to takto vydržalo "až na veky vekov" .........................  (s úctou ZDHS)


    

    

    

    

ADMIN (Gardian) - Ďakujeme spoločne s manželkou Zuzkou. Boli ste perfektnýýýýýýý. :-)

    

Generačný čas: 15.959024429321ms, CMS system created by mr.Puetro0