Predstavenstvo informuje

 Milé deti a mládež,

máte menej ako 18 rokov a baví vás hra na dychový nástroj, bicie, spievate, alebo chcete tancovať v mažoretkovom súbore?    

Pokiaľ ste odpovedali áno, tak Združenie dychových hudieb Slovenska s podporou Fondu na podporu umenia, SOZA a Národným osvetovým centrom, ako odborným garantom,  v tomto roku opäť plánuje pre vás usporiadať tradičné tvorivé dielne v Rekreačnom stredisku Tesáre - Nové Mlyny (link tu).

Termín je od 13. do 20. augusta 2022. Bližšie informácie a prihlášku s prílohami nájdete po kliknutí na ikony.

 

prihláška na TVD
       

Lieskované koncertovali na DEŇ ÚSTAVY v Považskej Bystrici.

08.09.2009 - Admin

Koncert dychovej hudby Lieskované z Moravského Lieskového bol oficiálnym programom ku DŇU ÚSTAVY, v Považskej Bystrici o 17. hodine na pódiu pred PX centrom. Po oficiálnom zahájení predsedkyňou miestnej odbočky Matice slovenskej p. Ješkovou a štátnej hymne si mohli návštevníci podujatia vypočuť štandardne dobré výkony orchestra, sólistov a spevákov tejto známej slovenskej kapely, ktorá pôsobí v podjavorinskom regióne a v minulom roku, ako jedna z nositeliek tradícií dychovej hudby si pripomenula 100. rokov vzniku dychovej hudby v obci Moravské Lieskové pekným festivalom. Pretože je to v mojom terajšom bydlisku, iba kúsok cesty mohol som si po roku vypočuť Lieskovanov opäť. Ich hra a spev bola veľmi slušná a dôstojná oslavy tejto udalosti, za čo sa im chcem osobne poďakovať.                      (Jamriška - zdhs)

Ponúkam Vám pár záberov z atmosféry koncertu.  


    

    

    

    

    

    

Generačný čas: 12.612104415894ms, CMS system created by mr.Puetro0