Predstavenstvo informuje

 Milé deti a mládež,

máte menej ako 18 rokov a baví vás hra na dychový nástroj, bicie, spievate, alebo chcete tancovať v mažoretkovom súbore?    

Pokiaľ ste odpovedali áno, tak Združenie dychových hudieb Slovenska s podporou Fondu na podporu umenia, SOZA a Národným osvetovým centrom, ako odborným garantom,  v tomto roku opäť plánuje pre vás usporiadať tradičné tvorivé dielne v Rekreačnom stredisku Tesáre - Nové Mlyny (link tu).

Termín je od 13. do 20. augusta 2022. Bližšie informácie a prihlášku s prílohami nájdete po kliknutí na ikony.

 

prihláška na TVD
       

Majstrovstvá Slovenska v mažoretkovom športe 2010 aj v réžii mažoretiek TINA Bratislava

08.06.2010 - Admin

Mažoretky TINA Bratislava ako spoluorganizátor významného podujatia Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe 2010 Vás srdečne pozývajú na toto podujatie a tešia sa na Váš záujem a podporu tejto určite zaujímavej prehliadky radosti z pohybu, majstrovstva v kreáciách a ladnej prirodzenej krásy slovenských mažoretiek všetkých kategórií.  Vitajte na tomto podujatí, vaše potlesky sú pre nás odmenou i povzbudením do ďalších nácvikov. Prajeme Vám nezabudnuteľný zážitok roka 2010.    ( mažoretky celého Slovenska ).    

Plagát na stiahnutie      Info tiež na: www.mazoretky.eu     Pridané: Fotogaléria z majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe 2010  TU

 

   

Generačný čas: 13.688087463379ms, CMS system created by mr.Puetro0