Predstavenstvo informuje

Našli sme v odkazovke Fóra a trochu doplnili

03.03.2012 - Admin

Karol Šreiner z MsDO v Partizánskom nám so záujmom napísal o zorganizovanom turnaji DH v bowlingu, práve v období, kedy v predveľkonočnom čase je na takéto akcie a stretnutia vhodná doba.  Citujeme jeho príspevok a na dokreslenie skvelej atmosféry podujatia pridávame niekoľko fotopostrehov od usporiadateľov:

Keďže muzikanti žijú nielen hudbou, zišli sa zástupcovia všetkých dychových hudieb nášho okresu v Partizánskom dňa 25.februára 2012 už na IV. ročníku bowlingového turnaja. Opäť mali možnosť stretnúť sa aj mimo pódií v trochu inej úlohe - bez nástrojov. Po takmer 4,5 hodinovom zápolení zvíťazila medzi kapelami mladá začínajúca dychovka Daturanka zo Skačian. Druhé miesto získala Skačianka a tretie miesto obsadila Chynorianka. Ako najlepšia hráčka turnaja sa ukázala Gabika Dvončová z Nedanovčianky a najlepším hráčom bol Michal Pochylý z Daturanky. Turnaja sa zúčastnili ako najmladší hráč Marek Adamec z Daturanky /13 rokov/ a najstarší Jozef Hlavna z Mests. dych. orchestra Partizánske /78rokov/. Najlepšie kapely a jednotlivci si za svoje výkony odniesli víťazné poháre a diplomy. Už teraz sa všetci tešia na ďalší ročník tohto milého a vzácneho stretnutia.                                                                                                                                       (Karol Šreiner – MsDO Partizánske.)

Generačný čas: 10.924100875854ms, CMS system created by mr.Puetro0