Spolky a Kraje informujú


VIŠTUKFEST 2018

24.06.2018 - Užívateľ: Admin

Pre všetkých milovníkov dychovej hudby máme skvelú správu. 7.7.2018 sa vo Vištuku koná už 8. ročník Medzinárodného festivalu VIŠTUKFEST 2018. 

V programe, ktorý sa začína o 17:00 hodine v kultúrnom dome, vystúpi jeden z najlepších rakúskych orchestrov, Wendi´s Böhmische Blasmusik z Burgenlandu, pokračovať bude víťaz medzinárodnej súťaže Dychovky v Preši z roku 2016, DH Kolárovičanka. Po nej sa predstaví Majster Európy 2004, Dunajská kapela a z Moravy pricestuje DH Šardičanka, ktorá po koncertnom vystúpení zahrá i do tanca. Celým programom Vás bude sprevádzať obľúbený moderátor Ľubomír „Lubenko“ Tahotný. 
Organizátormi sú DH Vištučanka a Obec Vištuk, v spolupráci s MOS v Modre a Združením dychových hudieb Slovenska. Festival z verejných zdrojov podporil FOND NA PODPORU UMENIA, hlavný partner podujatia. Mediálni partneri sú regionálne noviny PEZINSKO, RÁDIO REGINA a časopis NAŠE MUZIKA. Počas festivalu bude pripravené kvalitné občerstvenie a v parku pred kultúrnym domom sa o deti postarajú animátorky.
 

Viac na stránkach www.vistucanka.sk.

Hlavný partner

Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Generačný čas: 15.433073043823ms, CMS system created by mr.Puetro0